Tomik 2017 - Niepokój spadających liści
Więcej…
 
Tomik 2016 - Dojrzewa owoc

Aforyzmy i  przekonania.

Więcej…
 
Tomik 2015 - Kancjonarz japoński

Tanka: krótki, nierymowany, pięciolinijkowy wiersz japoński o układzie sylab 5+7+5+ 7+7. (dosł. "krótki wiersz","krótka pieśń ").

Więcej…
 
Tomik 2015 - Aforyzmy

Dzisiaj WARTOŚĆ wypowiadanego SŁOWA ciągle ulega inflacji. Z pewnością inflacji nie ulegną słowa zawarte w tomiku pt. "Aforyzmy". Autorka Kamila Kampa operuje słowem z wielkim poszanowaniem, z ogromną delikatnością. Niewiele tu słów.

Więcej…
 
Tomik 2014 - PonadTO

Od dawna leszczyńska poetka "odgrażała się" się że wyda swój podręcznik myślenia. I wielu czekało na ów podręcznik z nadzieją, że znajdą tam coś, co po raz kolejny skłoni do refleksji.Ukazał się właśnie nowy tomik wierszy Kamili Kampy pt. "PonadTO".

Więcej…
 
Tomik 2013 – Rozmowy z ciszą

Materiał pobrano ze strony Magazyn Autorów Netkultura: https://www.facebook.com/magazynautorow.netkultura?fref=ts

Dzisiaj każdy może być recenzentem, bardzo niewielu powinno. W zalewie recenzenckiego chłamu i pseudokrytyków obwołanych na internetowych celebrytów dla intelektualnie ubogich taka recenzja przywraca do pionu.

Więcej…
 
Tomik 2012 - Między westchnieniami

Bardzo prowokacyjnie wręcz odważnie Kamila Maria Kampa zaprasza czytelnika do swojego świata słów wypowiedzianych mocnym głosem, ale także szeptem. Kiedy dałem się wciągnąć słowom w grę, kiedy zapatrzyłem się na krajobrazy duszy, kiedy poległem rażony słowem – co zobaczyłem?

Więcej…
 
Tomik 2011 - Zapachem słów

Mariaż dwóch pasji: poezji i fotografii. Tak w skrócie można określić kolejny tomik Marii Kamili Kampy. Mariaż zapachu słów i woni kwiatów. Słowa zamknięte w wersach, barwy światła zatrzymane w kadrze.

Więcej…
 
Tomik 2009 - Frustracje

Kiedy powstają kolejne wiersze, autor nie myśli o tym, jak je odbierze czytelnik. Wiersz jest integralną częścią jego twórcy. Jeśli pisarz schowa go w szufladzie, tam pozostanie, jeśli jednak ma odwagę… podzieli się swoimi emocjami z innymi i odkryje swoje wnętrze.

Więcej…
 
Tomik 2008 - Krokiem szeptu

Poezja jest Duchem, Słowa są jej ekspresją, Poeta jest heroldem niosącym przesłanie w nich zawarte. Tak poezję rozumiem, tak jak ikonę odczytuję ją w codzienności. Opierając się na swoistym jej rozumieniu  pragnę się teraz zatrzymać na Duchu, który mnie uwiódł i zafascynował. Tym Duchem jest poezja Kamili Marii Kampy. W tytule odnajduję słowo które inspiruje , wywołuje dreszcz emocji, wieje wiatrem impulsów i intymności.

Więcej…
 


Unmp3 Module

mp3 flash player by undesign website design.